В межах проекту “Міжнародний надзвичайний план президента щодо зменшення тягаря СНІД та створення Центрів обміну технологій в сфері залежностей” у Києві відбулась низка організаційних заходів.

13.03.2018 відбулась  зустріч стейкхолдерів - ключових організацій та фігур, які надають послуги у сфері лікування / реабілітації залежностей. Метою заходу є визначення основних потреб у сфері надання послуг лікування / реабілітації залежностей і обговорення можливостей Українського центру обміну технологіями в сфері залежностей щодо підтримки та потенційної співпраці.

14.03.2018 відбулось засідання Консультативної ради Українського Центру обміну технологіями в сфері залежностей. Метою заходу було обговорення завдань та меж компетенції Консультативної ради, а також визначення пріоритетних напрямків роботи Центру на 2018 рік.

У заходах взяла участь та виступила з доповіддю «Коротко про історію методології стандартизації в Україні» директор Департаменту стандартизації медичних послуг Державного підприємства «Державний експертний центр Міністерства охорони здоров'я України» к.мед.н. Олена Михайлівна Ліщишина.