Робоча зустріч партнерів (stakeholders meeting) «Замісна підтримувальна терапія. Поточний стан та перспективи розвитку». В рамках Проекту «Покращення якості та стійкості медикаментозного підтримувального лікування в Україні», що впроваджується МБФ «Альянс громадського здоров’я» у співпраці із Центром громадського здоров’я МОЗ України та Українським інститутом політики громадського здоров’я. Проект фінансується Центрами контролю та профілактики захворювань США (CDC), в рамках Надзвичайної ініціативи Президента США з надання допомоги у боротьбі з ВІЛ/СНІД (PEPFAR).

Участь у зустрічі беруть представники практично всіх інституцій країни, які опікуються питаннями розвитку програми ЗПТ, лікування наркозалежності, протидії епідемії ВІЛ/СНІДу: держаних установ, громадських організацій та благодійних фондів, закладів охорони здоров’я, професійних асоціацій, наукових інститутів та академій, міжнародних проектів технічної допомоги.
На зустрічі обговорюються напрацювання Проекту, визначені шляхи покращення та подальшого розвитку програми ЗПТ, аналізу нових доказових підходів щодо забезпечення стійкості та якості ЗПТ в Україні.

З доповіддю на тему «Національні підходи до стандартизації медичної допомоги» виступила директор Департаменту стандартизації медичних послуг О.М. Ліщишина.