Відбувся науково-практичний семінар за темою «Розробляємо внутрішні медико-технологічні документи», який проводили директор департаменту стандартизації медичних послуг Ліщишина О.М. та заступник директора департаменту стандартизації медичних послуг - начальник відділу якості медичної допомоги та інформаційних технологій Горох Є.Л. В ході семінару були висвітлені питання щодо ролі клінічних настанов та використання джерел доказової медицини при розробці медико-технологічних документів, безперервного підвищення якості медичної допомоги, розробки клінічних маршрутів пацієнтів, вимірювання якості медичної допомоги, індикаторів та інформаційних технологій в охороні здоров’я 

 

  Директор департаменту Ліщишина О.М. взяла участь у семінарі «Розробка стратегій інтеграції послуг з лікування ВІЛ та залежності: використання інструментів управління та підвищення якості для сприяння змін в системі» в рамках проекту Українського та Центрально-Азійського Центру обміну технологіями в сфері залежностей

   Взяли участь у проведенні навчального семінару «Розробляємо внутрішні медико-технологічні документи за напрямком «Неврологія»

  Директор департаменту стандартизації медичних послуг Ліщишина О.М. взяла участь у Конференції з міжнародною участю «пацієнт-орієнтована допомога у загальній лікарській практиці», організатором якої стала Українська асоціація сімейної медицини. В ході заходу були розглянуті питання ефективного менеджменту – для керівників закладів ЦМСД, питання освіти тощо.

 В Міністерстві охорони здоров'я України відбувся семінар на тему: «Quality of Care: Concepts, tools and best practices for progress towards UHC», в якому взяла участь директор департаменту стандартизації медичних послуг Ліщишина О.М.